Advokátní kancelář Weil, Gotshal & Manges získala nejprestižnější evropské ocenění

V Londýně proběho udílení tzv. právnických Oscarů. Byla tam předána nejvýznamnější evropská ocenění právních firem – Chambers Europe Awards for Excellence a cenu si odvezla i česká pobočka kanceláře Weil, Gotshal & Manges. Vyhrála v kategorii nejlepší mezinárodní advokátní kancelář v České republice.

 Karel Muzikář, vedoucí partner kanceláře Weil, Gotshal & Manges.
26.4.2013 12:11   |  

O držitelích ocenění rozhodují výsledky nezávislého průzkumu prestižní ratingové společnosti trhu právních služeb Chambers & Partners mezi klienty i advokátními kancelářemi samotnými.

„Zisk ceny Chambers je na poli advokacie podobným úspěchem, jako zisk Oscara ve světě filmu. Velice si toho vážím, ocenění chápu jako výsledek naší tvrdé práce. Velké poděkování patří našim klientům za to, že dokážou rozpoznat kvalitní právní služby a uvědomují si, že takový servis je přes jejich cenu v konečném důsledku přínosnější než právní služby na první pohled sice levné, ale při bližším posouzení také na výrazně nižší kvalitativní úrovni,“ říká Karel Muzikář, vedoucí partner kanceláře Weil, Gotshal & Manges.

Pražská pobočka Weil, Gotshal & Manges získala Chambers Europe Award for Excellence už v letech 2008 a 2009 a je tak jedinou advokátní kanceláří v České republice, která v soutěži uspěla třikrát.

Pražská pobočka advokátní kanceláře Weil, Gotshal & Manges
Kancelář s více než 60 právníky jednou z největších mezinárodních právnických firem v České republice. Má velké zkušenosti s těmi nejsložitějšími transakcemi v oblasti obchodního a finančního práva, práva obchodních společností, soutěžního práva a sporné agendy. Zastupuje stát v mnoha velkých sporech či arbitrážích, za posledních pět let svými úspěchy na tomto poli České republice zachránila přes 26 miliard korun.
V prestižní domácí soutěži Právnická firma roku 2012, pořádanou společností EPRAVO.CZ, získala čtyři ocenění: Právnická firma roku 2012 pro mezinárodní kancelář, Právnická firma roku 2012 za nejlepší klientské služby, Fúze a akvizice, Řešení sporů a arbitráží.
Autor: eko

Komentáře

Čtěte také

Komárek se Šmejcem narazili, úřady jim zakázaly ovládnutí rakouských kasin

Komárek se Šmejcem narazili, úřady jim zakázaly ovládnutí rakouských kasin

Rakouský kartelový soud zakázal, aby firmu Casinos Austria ovládla loterijní společnost Novomatic a konsorcium vlastněné českými investory Jiřím Šmejcem a Karlem Komárkem. Ve… více

Mobilní web