ČVUT nabídne kvůli situaci na trhu nové kombinované studium

Na nedostatek kvalifikovaných odborníků z praxe z oblasti elektrotechniky, komunikační techniky a elektroniky zareagovala Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze – do své nabídky zařadila nový bakalářský obor. Ten je možné navštěvovat v kombinované formě.

Nová budova ČVUT, kde má sídlit i základní škola
1.8.2016 21:00   |  

„Chtěli bychom vychovat novou generaci odborníků, kteří se uplatní při vývoji, výrobě, provozu, údržbě technologií, budou schopni řídit sofistikované výrobní procesy, implementovat nové materiály a respektovat stále rostoucí požadavky na ekologické parametry procesů a výrobků,“ tvrdí garant programu, profesor Miroslav Husák.

Program, podle něj má poskytovat základní teoretické a praktické znalosti v oblastech elektroniky, telekomunikací, sdělovací a audiovizuální techniky a silnoproudé elektrotechniky v kombinaci s ekonomicko-manažerskými znalostmi. Obdobné programy fakulta otevře i v prezenční formě.


Čtěte také:

Český IT trh se přehřívá, chybí zkušení lidé

Zelení chtějí rozšířit výuku IT a programování na základních školách

Autor: msc

Komentáře

Čtěte také

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka z investičního do spekulativního pásma. Tento krok může Turecku zvýšit… více

Mobilní web