ČSOB mění top manažery

3.6.2010 11:02   |  

Seznam top manažerů ČSOB má od počátku června dvě nová jména. Vrchním ředitelem Korporátního a institucionálního bankovnictví ČSOB se stal Marek Ditz a výkonným ředitelem pro specializované financování byl jmenován Jan Krob, který se do ČSOB vrací z pozice výkonného ředitele pro obchod a člena představenstva společnosti ČSOB Leasing.

Funkce vrchního ředitele Korporátního a institucionálního bankovnictví vznikla nově sloučením útvarů Korporátního bankovnictví (jež vedl Petr Roebben, který v rámci skupiny KBC postoupil na člena představenstva maďarské K&H Bank) a Speciálního a institucionálního bankovnictví (jež dosud vedl právě Marek Ditz).

Marek Ditz (*1972)

bude zodpovědný za distribuční síť 10 regionálních poboček zabezpečujících obsluhu firemních klientů s obratem vyšším než 300 milionů korun, a dále za oblasti specializovaného financování, zahraničního obchodu a institucionálního bankovnictví, jež mimo jiné pokrývá obsluhu nebankovních finančních institucí, bank a vybraných subjektů veřejného sektoru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Swiss Banking School v Curychu a v ČSOB působí od roku 1994. V roce 2005 byl jmenován ředitelem divize Specializované a institucionální bankovnictví.

Jan Krob (*1966)

bude v ČSOB zodpovědný za vývoj, nabídku a podporu prodeje produktů a služeb v oblastech syndikovaných půjček, financování nemovitostí, akvizičního a projektového financování a poradenství pro financování ze zdrojů EU fondů. Je absolventem ČVUT v Praze. Svoji profesní dráhu v bankovnictví zahájil v Poštovní bance, odkud počátkem roku 1993 přešel do ČSOB, kde 17 let působil v oblastech korporátního bankovnictví, strukturovaného financování a řízení úvěrových rizik, od roku 2000 jako ředitel pražské regionální pobočky pro korporátní klientelu.

Autor: pda

Komentáře

Čtěte také

Snowden vyvinul antišpionážní pouzdro pro chytré mobily

Snowden vyvinul antišpionážní pouzdro pro chytré mobily

Letový režim je neúčinný a před špionážními praktikami úřadů vás neochrání, tvrdí americký whistleblower a bojovník proti „vládní špionáži“ Edward Snowden. Řešení obav před tím,… více

Mobilní web