Milan Cimirot opustí CET 21 i celou skupinu CME

18.5.2010 19:21   |  

Výkonný ředitel a jeden ze dvou jednatelů společnosti CET 21 Milan Cimirot rezignuje ke konci června na svou funkci. Kromě provozovatele TV Nova opustí i celou skupinu Central European Media Enterprises (CETV). Informaci serveru www.motejlek.com potvrdila tisková mluvčí TV Nova Michaela Fričová.

„Cimirot se počátkem března dohodl s vedením společnosti, že na konci června ukončí na základě vlastní žádosti svou spolupráci s TV Nova. Více informací v tuto chvíli nechceme komunikovat,“ uvedla Fričová.

Cimirot působí ve funkci jednatele CET 21 od května 2005. Je zodpovědný za finance, správu, IT a dispečink kapacit v TV Nova. V televizi začínal v roce 1994 ve finančním oddělení, od roku 1996 až 1999 pracoval v mateřské společnosti CME jako finanční analytik a poté vedoucí rozpočtu a plánování. V letech 2000 až 2003 byl jednatelem společnosti ČNTS poté působil ve funkci regionálního finančního manažera pro CME.

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Šéfka skotské vlády zahájila jednání v Bruselu. Chceme zůstat v EU, prohlásila

Šéfka skotské vlády zahájila jednání v Bruselu. Chceme zůstat v EU, prohlásila

Skotsko je i přes výsledek britského referenda, které rozhodlo o odchodu z Evropského unie, odhodláno zůstat součástí evropského společenství. Dnes to po jednání s předsedou… více

Komerční prezentace
Mobilní web