Sázkaři: Pravděpodobnost brexitu roste, reálnější je ale stále setrvání v EU

Pravděpodobnost, že se Britové v nadcházejícím referendu rozhodnou pro setrvání země v Evropské unii, v posledních dnech výrazně klesla, přesto je podle sázkařů tato možnost stále mnohem reálnější než vítězství zastánců brexitu. Uvedla to sázková kancelář Betfair.

 Ilustrační foto
13.6.2016 11:29   |  

Kurzy Betfair ještě minulý týden ve čtvrtek napovídaly, že pravděpodobnost setrvání Británii v unii je 78 procent, nyní je to už jen 64 procent.

Betfair připisuje propad novému průzkumu pro deník The Independent, jehož výsledky v pátek ukázaly, že odpůrci dalšího členství Británie v unii vedou nad opačným táborem o deset procentních bodů. Zastánci brexitu tak v sondážích ORB zaznamenali dosud největší náskok. Ještě na konci května anketa této společnosti ukázala vedení prounijního tábora s 51 procenty hlasů, nyní tento tábor měl podporu pouhých 45 procent respondentů.


Čtěte také:

Tusk: Nové vztahy Británie a EU po brexitu by se tvořily nejméně sedm let

Brexit by byl výhrou pro Rusko, míní experti

Brexit straší i Německo, ekonomické škody by údajně dosáhly bilionu

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru Fotogalerie

Čína dnes uvedla do provozu největší teleskop na světě, který bude sloužit k výzkumu vesmíru, včetně pátrání po případných mimozemských civilizacích. Obrovské zařízení s talířovou… více

Mobilní web